Z dumą
prezentujemy pierwsze rękodzieło Ekoziomków z ul. Brzeżnej. Lila i Kalina odnawiały stary, drewniany, zielony kwietnik. Dziewczyny oszlifowały go ręcznie, potem zrobiły tzw. „świeczkowanie”, przetarły kanty kwietnik, aby go postarzyć, a na koniec ozdobiły szablonami przedstawiającymi wodne stworzenia. Brawo ![]()
![]()
![]()
![]()



EkoZiomki
z ul. Brzeżnej ![]()
pięknie odnowiły stare drewniane ramki z surowego drewna. Pracowały metodą postarzania oraz szablonów. Sami oceńcie efekty ![]()
![]()






Robota wre na Brzeżnej 🙂










Dodaj komentarz